В США закликають розвідку надати оцінку ризиків у випадку зупинки підтримки Україні.

Депутати прагнуть отримати аналіз від розвідувальних агенцій про те, як можливий програш України у конфлікті може позначитися на національних інтересах безпеки Сполучених Штатів.

Американські законодавці прагнуть, щоб керівники основних розвідувальних агентств провели оцінку потенційних загроз для національної безпеки, якщо країна зупинить підтримку України, що може призвести до перемоги Росії у війні.

Цю інформацію наводить видання The Hill.

Американські законодавці доручили керівникам національної розвідки, Розвідувального управління Міністерства оборони та Головного розвідувального управління підготувати звіт, в якому буде оцінено розвиток війни в Україні та її потенційні наслідки для США в різних сценаріях.

Депутати також прагнуть внести це положення до Закону про національну оборону, щоб його могли розглянути та проголосувати в Палаті представників.

Документ отримав назву "Оцінка можливого розвитку військових дій в Україні".

Деталі звіту повинні містити інформацію про вплив здатності української армії захищатися у війні, якщо США продовжать або припинять військову та фінансову підтримку Києва, і якщо Вашингтон збереже або відкличе дозвіл на використання наданих ракет великої дальності для ударів вглиб російської території.

Депутати також прагнуть отримати оцінку від розвідувальних органів щодо того, як можливе невдача України у війні може вплинути на національну безпеку Сполучених Штатів, зокрема на ризик нових актів агресії з боку Росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї.

"Документ повинен бути представлений у відкритій версії, однак може містити конфіденційний додаток і бути направленим до комітетів з розвідки Палати представників і Сенату, а також до комісій, що займаються питаннями Збройних сил, міжнародних справ, зовнішніх відносин та бюджетних асигнувань", - зазначається у статті.

Законодавці настійно просять подати звіт упродовж 90 днів після підписання Закону, що стосується дозволу на національну оборону.

Новообраний президент США Дональд Трамп висловив думку про те, що, можливо, він забезпечить Україні менше військової підтримки в порівнянні зі своїм попередником Джо Байденом.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.