У Хмельницькому сталося надзвичайне: з реабілітаційного центру втекли два леви. Ось що відомо про цю ситуацію.

У суботу, 15 листопада, у Хмельницькому з центру реабілітації диких тварин втекли дві молоді левиці.

Один з них вже був виявлений. Про цей випадок поінформували правоохоронці.

Правоохоронні органи підтвердили інформацію про зникнення двох хижих тварин з території установи. Як повідомляє "Суспільне", попередні висновки свідчать про можливе втручання третіх осіб, оскільки в вольєрі були знайдені зламані замки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У столиці України з'явився новий McDonald's поруч із зоопарком: перегляньте світлини!

"Вночі невідомі особи зламали замки на дверях вольєра. Я дізнався про це вранці. В результаті, два леви втікли", - повідомив директор центру Сергій Пальохін.

До проведення пошукової кампанії були залучені правоохоронці та підрозділ безпілотних літальних апаратів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пізніше втечу підтвердили і в Хмельницькій обласній прокуратурі. Там уточнили, що зникли дві левиці віком близько двох років. Також стало відомо, що під час інциденту загинули кілька тварин, які перебували у сусідніх вольєрах.

"У рамках процесуального нагляду Спеціалізованої екологічної прокуратури ініційовано досудове розслідування щодо випадку жорстокого ставлення до тварин. Слідчі займаються з'ясуванням причин і обставин втечі, а також ідентифікацією осіб, які можуть бути залучені до цього інциденту, та аналізують дії співробітників центру," - повідомили в прокуратурі.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.