Скандал навколо ТЦК: у Києві під час мобілізаційних заходів трагічно помер чоловік.

Кількість конфліктів, пов'язаних із мобілізацією в Україні, залишається високою – військовозобов'язані зазнають травм і навіть втрачають життя. Про ще один сумний випадок повідомили в Київському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Торгово-Центрова Культура. Фотографії з порталу "Коментарі".

У терцентрі повідомили, що в мережі поширюється інформація та відео про спробу втечі мобілізованого громадянина, внаслідок якої він впав та загинув.

Міський територіальний центр випустив офіційне повідомлення з роз'ясненнями.

У центрі соціального обслуговування зазначили, що правоохоронці разом із слідчими групами проводять розслідування інциденту для встановлення всіх деталей.

Сім'ї загиблого громадянина були передані щирі слова підтримки та співчуття.

Нагадаємо: портал "Коментарі" писав, що народний депутат України Олексій Гончаренко фактично оголосив "війну" ТЦК. Політик переконаний, що територіальні центри комплектування потрібно розформувати. Також він розповів, що в Одесі травмували волонтера.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.