Путін прагне добитися найбільшої кількості компромісів від Вашингтона - ISW

Диктатор Володимир Путін намагається оптимізувати російську делегацію на переговорах зі США, щоб отримати максимум поступок від Вашингтона.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що президент Путін визначить свого представника для переговорів зі Сполученими Штатами після того, як американська сторона обере свого переговірника, на думку експертів Інституту вивчення війни (ISW).

Згідно з нещодавнім звітом, Путін прагне вдосконалити склад російської делегації на переговорах, щоб вона стала максимально ефективною у співпраці з конкретними особами, які були обрані Сполученими Штатами для своєї переговорної команди. Це, ймовірно, робиться з метою отримання максимальних поступок від США. Російське видання Meduza повідомляє, що Вашингтон першим сформував свою делегацію для двосторонніх talks у Саудівській Аравії, після чого Росія намагалася знайти відповідних партнерів для кожного з американських представників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На переговорах зі США Лавров переклав на Київ відповідальність за війну

Кремль намагається відновити доступ до заморожених активів Центрального банку Росії в США, які оцінюються приблизно в $6 мільярдів.

Російська делегація на переговорах у Саудівській Аравії наполягала на тому, аби Сполучені Штати Америки погодилися на те, що обидві країни повністю відновлять роботу своїх дипломатичних місій, а також на поверненні російського дипломатичного майна в США, яке раніше було конфісковане американською владою за звинуваченнями у його використанні в розвідувальних цілях.

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що РФ і США домовилися відновити "функціональність своїх відповідних місій у Вашингтоні та Москві".

"Схоже, Кремль намагається підштовхнути Сполучені Штати до прийняття економічних і дипломатичних умов, які не пов'язані з війною в Україні, можливо, в обмін на поступки України і Заходу, які пов'язані з війною.

Схвалення Сполученими Штатами цих економічних і дипломатичних умов – без вимоги будь-яких поступок з боку Росії щодо України – надасть Вашингтону необхідні важелі впливу для реалізації мети, проголошеної президентом Дональдом Трампом, а саме: встановлення стабільного та тривалого миру, що принесе вигоду як Сполученим Штатам, так і Україні.

18 лютого Рубіо разом із радником з національної безпеки Майклом Волтцом підтвердили, що позиція президента США Дональда Трампа стосовно завершення війни в Україні, яка має бути "справедливою, тривалою, стабільною та прийнятною для всіх учасників", залишається без змін.

Згодом Рубіо підкреслив, що щоб завершити конфлікт, необхідно, щоб усі учасники зробили компроміси.

Він акцентував на тому, що конфлікт може завершитися тільки за умови, якщо "всі сторони, залучені до війни" — серед яких він чітко виділив Україну, Росію та європейських партнерів США — досягнуть "згоди" та підпишуть угоду про мир.

Відповідаючи на запит щодо своєї думки про наміри Росії встановити мир після переговорів у Саудівській Аравії, Рубіо підкреслив, що Росія, здається, готова "запустити серйозний процес для визначення" шляхів припинення конфлікту. Проте, він зазначив, що результат цього процесу буде залежати від готовності кожної зі сторін у війні "узгодити певні умови".

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.