Після України для Путіна основним пріоритетом не стануть країни Балтії: The Telegraph пояснює причини цього.

Велика Британія виступає ключовою мішенню в політичній війні, що веде російський лідер Володимир Путін, який використовує всі можливі методи, окрім військових, для реалізації інтересів Росії. Таку точку зору висловив аналітик The Telegraph Річард Кемп, повідомляє UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

За його словами, таке ставлення РФ до Британії пояснюється запровадженням країною санкцій проти російських осіб та організацій, які працюють проти Сполученого Королівства.

"Російські амбіції поширюються по всьому світу, проте Британія явно займає провідну позицію в цьому контексті, зважаючи на нашу активну допомогу Україні. Дійсно, деякі експерти вважають, що Велика Британія є головною метою після України, навіть важливішою за США, оскільки Путін продовжує сподіватися на те, що зможе вплинути на Трампа, аби той не надавав Києву повну підтримку", - зазначив Кемп у своєму аналізі.

Автор статті вважає, що головна мета Росії полягає в тому, щоб ослабити військову підтримку, яку отримує Україна, а також створити внутрішні розбіжності в країні та завдати Британії значні збитки шляхом саботажу та кібератак.

"В Великій Британії та інших країнах Європи неодноразово мали місце напади на інфраструктуру та транспортні вузли, які забезпечують постачання допомоги Україні. Інциденти, такі як пожежа на складі в Лондоні та підпал хабу DHL у Бірмінгемі, ймовірно, здійснені агентами ГРУ, російської військової розвідки", - зазначив експерт.

Читайте також: Генерал Донахью повідомив, що в НАТО створили стратегію швидкої нейтралізації Калінінградського регіону.

Окрім актів диверсій, кібервійськових конфліктів та поширення дезінформації, дії Москви в межах політичної війни також включають відкриті загрози для життя. Зокрема, від моменту, коли Путін прийшов до влади, у Великій Британії було зафіксовано щонайменше шість випадків вбивств або замахів на вбивство, які, ймовірно, є результатом діяльності ГРУ, підкреслив Кемп.

Згідно з експертною думкою, хоча Російська Федерація в даний час зосередилася на дестабілізації України та її партнерів, її політична війна має значно ширший спектр. Вона охоплює різні аспекти національних інтересів, включаючи економічний прогрес, укріплення союзницьких зв'язків та підрив стабільності західних держав.

"Кремль не повинен мати жодних сумнівів, ми бачимо, що вони намагаються робити в тіні, і ми не будемо цього терпіти. Ось чому ми вживаємо рішучих заходів, запроваджуючи санкції проти російських шпигунів", - заявив міністр закордонних справ Британії Девід Леммі.

Через це, за словами Кемпа, Британія має постійно покращувати свою оборону, як у сфері кібербезпеки, так і в розвідці.

"Але оборони недостатньо: ми також повинні боротися з вогнем. ГРУ, а також інші органи Кремля, причетні до нападу на нас, повинні заплатити ціну, яка виходить далеко за рамки режиму санкцій. Це означає нашу власну наступальну кампанію політичної війни проти Росії. Тут Міністерство закордонних справ звучить обнадійливо, стверджуючи, що протидіє російським атакам як публічно, так і "за лаштунками". Але чи маємо ми можливості, правову свободу і політичну волю для того, щоб завдати необхідної шкоди?", - підсумував оглядач.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.