Під зливою та через багнюку: у Києві пройшов забіг "Spartan Ukraine"

Біг, щоб підтримати захисників. Забіг "Спартан", що відбувся у Києві, зібрав понад дві тисячі учасників з різних куточків України. Серед основних цілей заходу – підтримка Головного управління розвідки. Про те, кому присвячено цьогорічний забіг та які випробування чекали на учасників, розповість Євген Бригар.

Ливневий дощ, калюжі та прохолода. Такі погодні умови в Києві в ці дні зовсім не сприяють бігу. Проте для учасників Spartans Ukraine немає нічого неможливого. Кожен виклик сприймається як нова можливість для мотивації.

- Чи не заважає вам погана погода? - Хоча це й не дуже приємно, але це спонукає до дії. Це означає, що ти виходиш зі своєї звичної зони комфорту. Це ускладнює завдання, але в результаті ти відчуваєш ще більшу гордість за свої досягнення.

Сергій готується до свого забігу. Він зазначає, що серед інших учасників немає конкурентів. Для нього це змагання, перш за все, є випробуванням власних можливостей.

Сергій, учасник забігу Spartan Ukraine:

Боротися з дистанцією, з людьми - це таке собі. А от з собою! Треба зробити краще, кайф отримати, отримати драйв який-небудь, щоб ввечері, скажімо так, спіймати дзен.

Попереду чекають 10 кілометрів. Легких ділянок практично не існує. По всьому маршруту розташовані численні перешкоди.

Давайте, зверху і знизу, хто зможе пройти. Піклуйтеся один про одного. Нам потрібно дати відсіч ворогам.

Перекочуватися, стрибати, кидати або навіть занурюватися у воду - завдання на будь-який смак. Для багатьох це стає справжнім викликом у боротьбі з власними страхами.

Олексій Вовк, організатор забігу Spartan Ukraine:

Справжнім бар'єром є переконання, що ти не готовий. Багато людей перед початком кажуть мені: я не готовий, я не впораюся. Але потім, після завершення, вони підходять до мене з усмішкою і вигукують: я це зробив!

Організатори наголошують: під час забігу кожен учасник має зрозуміти, що сила духу перевершує фізичну силу. Це відчували й військовослужбовці Головного управління розвідки, які три роки тому здійснили одну з найскладніших воєнних операцій в історії України, відому як "Небо". Тоді їм вдалося дістатися до оточеного Маріуполя на гелікоптерах. Ця операція допомогла гарнізону "Азовсталі" вистояти і не дати ворогу швидко просунутися вперед. Саме цій героїчній події присвячено цьогорічний забіг.

Євгеній Єрін, представник Головного управління військової розвідки Міністерства оборони України:

Ця видатна операція спершу виглядала як щось нездійсненне, проте завдяки незламному духу та рішучості наших воїнів, які в тандемі з військовими льотчиками та іншими підрозділами оборони втілили цей феноменальний подвиг у життя. Вони змогли впоратися з викликами, здійснивши рейд, який раніше ніхто не наважувався реалізувати, і ще раз підтвердили, що неможливе може стати реальністю. Тому цей захід символізує витривалість, силу духу та нашу перемогу.

Кожен з присутніх, як учасників, так і глядачів, мав можливість долучитися до збору коштів на морські дрони "Магура". Ці дрони вже не раз демонстрували свою ефективність у водах Чорного моря.

Тетяна, учасниця забігу Spartan Ukraine:

Дуже класний забіг. Подобається, що вони постійно займаються благодійністю, постійно підтримують. Тут навіть не команда, а більше, як сім'я.

Тим часом до фінішу добігають перші учасники. Найшвидшим серед чоловіків став Юрій. Він один із небагатьох, хто зміг подолати всю дистанцію менш ніж за годину.

Юрій, один із учасників марафону:

Відчуваю радість. Це далеко не перший мій забіг. Сьогоднішня мета – здобути перемогу. Проте я знав, що буде непросто, адже сьогодні зібралися дійсно сильні спортсмени. Мабуть, за три роки з початку повномасштабного вторгнення цей захід зібрав найсильнішу команду серед еліти, тому змагання виявилося складним.

Серед жінок лідирує Наталя. Вона зізнається, що ця перемога далася їй нелегко.

Наталя, один із учасників забігу Spartan в Україні:

Я не вмію плавати, а там треба під воду пірнати. Чесно, я зловила панічну атаку. Та навіть на відео знімали, я дуже цього боялась. Але взагалі супер, поборола. Я розуміла для чого сюди йду - боротися зі своїми страхами. Раніше не вміла лазити канат - тепер вмію. І вмію ниряти, виявляється!

Протягом двох днів у змаганні з перешкодами взяли участь більше 2000 учасників. Організатори зазначили, що це найвищий показник за понад п'ять років існування Spartan в Україні.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.