Новорічні свята вже близько: які стильні ідеї для оздоблення ялинки в 2024-2025 році?

Як купити найкращу ялинку до свят та як прикрасити - йдеться в ексклюзиві TSN.UA.

Зовсім скоро настануть зимові свята, і у 2024 році українці відзначатимуть Різдво 25 грудня за новоюліанським календарем. Тож саме час подумати про те, як оформити новорічну ялинку. Експерти зазначають, що в цій справі, як і в багатьох інших аспектах нашого життя, існують модні тенденції, які змінюються з кожним роком. Але перш ніж почати декорування зимової красуні, необхідно її придбати.

Але як обрати "ту саму", коли варіантів так чимало? Всі найкращі рекомендації щодо покупки ідеальної ялинки на свята, а також секрети її прикрашання - у спеціальному матеріалі від TSN.UA.

▶ Відео доступне для перегляду на YouTube-каналі ТСН за цим посиланням:

Вам ще не доводилось чути про це! Тренди на 2024-2025 роки! Які новинки і як прикрасити новорічну ялинку?

Живе новорічне дерево є класичним символом святкування Нового року. Воно надає оселі особливу атмосферу свята, навіть у найскладніші моменти. Для дітей ялинка має особливе значення, адже вони з нетерпінням очікують на справжні дива.

В наш час проводять унікальні ярмарки, де можна придбати справжню новорічну ялинку. Ці заходи пропонують тільки сертифіковані дерева, які мають спеціальні чіпи з кодами. Ці коди дозволяють відстежити походження кожного дерева.

З 5 грудня в Києві розпочали роботу ялинкові ярмарки, які розташовані в кожному з районів міста. Повний список локацій доступний на сайті Київської міської державної адміністрації. Ціни на ялинки починаються від 100 гривень за невелику "в'язанку" – композицію з ялинкових гілочок. Більші в'язанки можна придбати за 200, 300 або 500 гривень. За маленькі ялинки та сосни просять від 800 до 1000 гривень, тоді як за великі дерева ціна коливається від двох до п'яти тисяч гривень. А ось новорічна ялинка висотою понад три метри може коштувати до 10 тисяч гривень. Кияни матимуть можливість купувати новорічні дерева, вирощені на спеціальних плантаціях лісових господарств, до 31 грудня.

Щоб ваша новорічна ялинка радувала вас довго, не скидаючи голки з перших днів і випромінюючи приємний аромат хвої, важливо знати, як правильно її обрати. Перед покупкою ретельно виміряйте простір, де плануєте розмістити ялинку. Зробіть точні заміри, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Особливо варто звернути увагу на висоту дерева та ширину його гілок. Довірятися лише інтуїції не слід: занадто маленька ялинка виглядатиме смішно, а надто велика може створити незручності.

Нещодавно зрубана новорічна ялинка відрізняється яскраво-зеленою хвоєю. Звичайно, певні відмінності можуть бути, враховуючи, скільки існує порід дерева, однак відтінок завжди повинен бути соковитим та насиченим. Уникайте ялинок, на яких є бурі чи жовті гілки. Це означає лише одне - дерево зрубали давно, тому гілки почнуть осипатися, як тільки ви внесете ялинку в тепле приміщення.

Коли обираєте ялинку, легенько постукайте її стовбуром об землю. Якщо дерево недавно зрубали, голки не повинні обсипатися. Спробуйте відірвати кілька голок і потерти їх між пальцями — якщо ви відчуєте яскравий аромат смоли, значить, ялинка свіжа. Нова ялинка залишається еластичною та пружною ще деякий час після зрізання. Спробуйте злегка зігнути гілку: якщо вона швидко повернеться у вихідне положення, це свідчить про те, що дерево було зрубано нещодавно. Уважно огляньте стовбур під час вибору живої ялинки: він не повинен мати тріщин і бажано, щоб був рівним та прямим. Якщо на зрізі ви помітили ободок, це означає, що ялинку зрубали давно, і, скоріш за все, вона не протримається довго.

У нас вже стоїть ялинка, тож настав час створити справжню атмосферу свята. Якщо у 2024 році популярними були яскраві та помітні тренди, які передбачали використання великих прикрас, різноманітних кольорів та іграшок, то 2025 рік вносить свої корективи. Тепер краще оздобити ялинку елегантними бантиками, одноколірними прикрасами та невеличкими іграшками, обираючи спокійну палітру відтінків.

Сьогодні в моді мінімалізм та елегантність. Яскраві та масивні дизайни залишилися позаду, тож об'ємні кольорові гірлянди краще відкласти до кращих часів. Фахівці зазначають, що вони виглядають трохи застаріло, що може зіпсувати новорічний настрій. Натомість, варто звернути увагу на маленькі ліхтарики або вогники в сріблястих чи золотистих відтінках.

Хоча новорічні святкування неможливо уявити без яскравих блискіток, не варто зловживати світловідбивними та сріблястими елементами, адже це може надати ялинці старомодного вигляду. Замість цього краще використовувати оригінальні текстури та візерунки. Наприклад, нині особливо популярні іграшки з фетру або дерева.

Ще одна ключова тенденція, що набирає популярності в 2025 році, - це персоналізований стиль оформлення новорічної ялинки. Тож прощавайте, класичні червоно-зелені кольори! Нейтральні відтінки стали дуже актуальними, проте ви також можете експериментувати з незвичайними кольорами, такими як яскравий рожевий.

Замість величезної кількості різноманітних іграшок та прикрас з пластику все актуальнішими стають речі, створені своїми руками з натуральних матеріалів. Також ви можете разом зі своєю родиною повернути до життя старовинні скляні іграшки, які давно лежать на вашому горищі. Через пластикові елементи ялинка може мати дешевий вигляд, а вінтажний декор або створені власноруч прикраси додають їй особливого і неповторного шарму.

▶ Відео доступне для перегляду на YouTube-каналі ТСН за цим посиланням:

Вам ще не доводилось чути про це! Тренди на 2024-2025 роки! Які новинки і як прикрасити новорічну ялинку?

У попередніх публікаціях ми обговорювали, які предмети категорично не слід викидати або дарувати під час новорічних свят.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.