В Одеській області внаслідок несприятливих погодних умов загинуло 9 осіб, серед яких є одна дитина.

Працівники ДСНС врятували 362 людей

У вівторок, 30 вересня, Одесу та область накрили сильні дощі. У місті за 7 годин випала майже двомісячна норма опадів. Внаслідок негоди загинули 9 людей. Про це у середу, 1 жовтня, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

Протягом майже доби службам порятунку доводиться справлятися з наслідками стихії в Одесі та її околицях. На ранок 1 жовтня зафіксовано 9 загиблих, серед яких — одна дитина.

"Протягом усієї ночі рятувальні служби займалися евакуацією людей з підтоплених територій, визволяли автомобілі, відкачували воду з приміщень та шукали зниклу дівчину, яку вдалося знайти о 7 ранку. На місці подій також працював психолог ДСНС", - зазначається в повідомленні.

Всього працівники ДСНС врятували 362 людей. До робіт залучили 255 рятувальників та 68 одиниць техніки.

Мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що 30 вересня в місті протягом всього 7 годин випало практично двомісячне обсяги опадів.

"Жодна система дощової каналізації не в змозі витримати таке навантаження", - підкреслив він.

Прогнозується, що 1 жовтня погода залишиться несприятливою, тож мешканців Одеси просять дотримуватись обережності.

Нагадаємо, на початку серпня Київ накрила потужна злива. Через сильний дощ у кількох районах міста почалися підтоплення доріг.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.