Леся Нікітюк вперше поділилася деталями свого материнства: чи був поруч її наречений під час пологів сина.

Влітку цього року ведуча вперше стала матусею.

Популярна українська ведуча і блогерка Леся Нікітюк розповіла, чи був присутній її наречений, військовослужбовець Дмитро Бабчук, на пологах сина. Такою деталлю з особистого життя артистка поділилася в новому випуску шоу "Хто зверху?".

В одному з раундів чоловічій команді учасників потрібно було відповісти на запитання від Лесі, вгадавши, було чи не було такого в її житті.

"Я зазвичай не ділюсь такими особистими моментами, і ви навряд чи знайдете інтерв'ю, де я говорю про свої пологи. Але тут, на моєму улюбленому шоу, мені хочеться вас запитати: чи був присутній мій... пес Рафік під час пологів?" - сказала Нікітюк.

Усі учасники чоловічої команди відповіли, що такого не було, і мали рацію.

"Коли я була в процесі пологів у першому пологовому будинку Києва, поруч зі мною був мій близький і найдорожчий чоловік. На жаль, нашого собаки не було," - поділилася Леся.

При цьому вона з посмішкою уточнила:

Хоча він і не був присутній безпосередньо під час пологів, адже стояв біля дверей, він все ж таки чув, як я не вигукувала, а просто... запрошувала сина увійти в цей світ.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.