Компанія DIM звільнила маркетолога, який забезпечив 44 млн застави за Чернишова.
Олексій Чернишов, зображення: міністерство національної інтеграції.
Український розробник DIM підтвердив, що Дарія Бедя, яка внесла 44 млн грн застави за віцепрем'єра з національної єдності Олексія Чернишова, раніше обіймала посаду маркетолога в компанії. Наразі її звільнено, і триває службове розслідування.
Вихідна інформація: прес-реліз компанії DIM.
У відповідь на запити представників ЗМІ, DIM офіційно повідомляє, що не має жодного стосунку до ситуації, що виникла навколо сплати застави в розмірі 44 мільйони гривень за Олексія Чернишова. Це рішення є особистим кроком Дар'ї Беді, яка на момент внесення застави здійснювала діяльність з організації маркетингових послуг та просування бренду DIM.
Деталі: У DIM повідомили, що не були в курсі планів маркетолога щодо внесення частини застави - триває службове розслідування. "На даний момент співпраця з Дарією Бедею призупинена", - зазначено в офіційному релізі.
Девелопер також підкреслив, що "провадить свою діяльність у відкритий і прозорий спосіб, дотримується високих етичних норм у своїй професійній діяльності та публічних заявах, а також залишає за собою право вжити необхідні кадрові та юридичні заходи в залежності від подальшого розвитку подій."
Дарія Бедя, згідно з інформацією з медіа та її публічними виступами, займає посаду директорки з маркетингу в групі компаній DIM (Development Investment Management). Ця українська компанія займається девелопментом та управлінням житловими і комерційними об'єктами в Києві та навколишніх районах. Вона вирішила не коментувати питання щодо внесення застави.
Дізнайтеся більше: Оточення президента. Нові деталі щодо корупційної справи, що стосується віцепрем'єр-міністра Олексія Чернишова.
Що сталося раніше: Раніше "Українська правда" повідомила, що за віцепрем'єра-міністра національної єдності Олексія Чернишова, який підозрюється в зловживанні службовими повноваженнями та отриманні хабаря, було внесено заставу. Зокрема, її надали його дружина, Світлана Чернишова, яка внесла 10 мільйонів гривень, а також ще дві особи: Дарія Бедя, що внесла 44 мільйони, і компанія ТОВ "Форавто тор", яка забезпечила 66 мільйонів гривень.