Київська міська рада підвищує фінансування для зміцнення обороноздатності столиці та охорони важливих об'єктів, в той час як Володимир Кличко закликає Верховну Раду повернути 8 мільярдів гривень, які були вилучені.

Мер Києва Віталій Кличко анонсував намір звернутися до Верховної Ради з проханням збільшити фінансування для посилення обороноздатності столиці. Він підкреслив, що необхідно повернути до міського бюджету 8 мільярдів гривень, які були вилучені центральною владою.

"Столиця на порозі нового опалювального сезону - вже четвертого в умовах війни. Ми підготувалися до цього етапу, враховуючи уроки з попередніх важких років. Сьогодні ми стикаємось із викликами, які супроводжують найскладніший опалювальний сезон за всю історію цієї війни. Ворог активно та систематично завдає ударів по всіх об'єктах енергетичної та теплогенеруючої інфраструктури", - зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив, що місто потребує збільшення фінансування на посилення ППО та захист цивільної і військової інфраструктури. Тому Київрада вимагатиме від ВР повернути вилучені з бюджета столиці 8 мільярдів гривень.

"Ситуація дуже складна... І тут час не політичних заяв, а демонстрації здатності швидко й ефективно діяти, виходячи з нових обставин. Тому Київрада планує ухвалити звернення до Верховної Ради щодо збільшення видатків на зміцнення обороноздатності Києва. Йдеться якраз про кошти, які цинічно відібрали у столиці. Київрада звертається, щоб ці кошти були зараховані до загального фонду бюджету столиці", - наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що ці кошти будуть використані виключно для посилення захисту столиці.

"Витрати повинні здійснюватися виключно за визначеними напрямками: для фінансування посилення захисту інженерно-транспортної та енергетичної інфраструктури, а також для укріплення цивільних захисних споруд. Це також стосується інших об'єктів, які впливають на життєзабезпечення столиці. Додатково, кошти будуть спрямовані на посилення охорони військових об'єктів, майна, а також об'єктів і споруд спеціального та оборонного призначення, які розташовані в Києві. Крім того, частина фінансування буде виділена на зміцнення сил і засобів протиповітряної оборони столиці," - підкреслив Віталій Кличко.

Як було зазначено раніше, 20 серпня Верховна Рада ухвалила рішення про внесення змін до державного бюджету, в результаті чого з бюджету столиці було вилучено 8 мільярдів гривень для покриття збитків "Укрзалізниці".

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.