Келлог провів зустріч з Єрмаком і Умєровим.
Спеціальний представник президента США Дональда Трампа з українських питань Кіт Келлог поділився інформацією про свою зустріч з керівником Офісу президента України Андрієм Єрмаком та секретарем Ради національної безпеки і оборони України Рустемом Умєровим.
"Вражаюча зустріч наших команд з головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком і Рустемом Умєровим у їхній День незалежності. Завжди відверто та інформативно", - зазначив Келлог у соцмережі Х в понеділок, додавши спільне фото до свого повідомлення.
У своєму повідомленні спецпосланець згадав Дональда Трампа, державного секретаря США Марка Рубіо та президента України Володимира Зеленського. Проте він не поділився деталями обговорень, що мали місце під час зустрічі.
Як вже повідомлялося раніше, Келлог завітав до України, щоб відзначити День Незалежності, і в неділю взяв участь у святкових заходах на Софійській площі в Києві. У цей же день президент України Володимир Зеленський удостоїв його ордена "За заслуги" І ступеня. У понеділок спецпредставник Трампа також став учасником Національного молитовного сніданку, на якому був присутній президент Зеленський.
Згідно з повідомленнями, Келло зустрічався з прем'єр-міністром України Юлією Свириденко, щоб обговорити питання безпекових гарантій для країни. Вони розглянули аспекти, пов'язані з військовою та економічною стійкістю, а також поверненням українських військовополонених, цивільних осіб та викрадених дітей. Крім того, Келло мав розмову з міністром оборони України Денисом Шмигалем, під час якої були обговорені ключові оборонні пріоритети, співпраця в рамках оборонно-промислового сектору та створення ефективних безпекових гарантій.