Харатін запам'ятався як автор одного з найпізніших пенальті в історії Української прем'єр-ліги.

Півзахисник команди Верес, Ігор Харатін, здійснив один з найпізніших пенальті в історії українських чемпіонатів.

Цю інформацію надає УПЛ.

Пенальті було призначено на 8-й компенсованій хвилині до основного часу поєдинку з Колосом у 19 турі Української Прем'єр-ліги.

На даний момент першість в рейтингу одинадцятиметрових належить Марку Мрвальєвичу з команди Верес, який реалізував пенальті у матчі проти Динамо в Рівному 7 березня 2024 року. Гравець вразив ворота суперника на 9-й хвилині компенсованого часу.

Після завершення 19-го туру команда Верес зайняла восьму позицію в таблиці української Прем'єр-ліги, здобувши 25 балів.

У наступному поєдинку НК зустрінеться з командою Лівий берег. Матч відбудеться 7 березня, а старт зустрічі заплановано на 13:00 за київським часом.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.