Є постраждалі та жертви: у ДСНС продемонстрували наслідки ракетних атак на Київ (фото)
Відомо, що серед постраждалих є чотири дитини. Трьох із них терміново госпіталізували з опіками.
У ніч з 6 на 7 травня Росія завдала ракетного удару по Києву. Через цю агресію постраждали діти, є загиблі.
За словами мера Києва Віталія Кличка, в результаті нападу було зафіксовано руйнування в Святошинському, Солом'янському та Дніпровському районах. Сім людей отримали травми, серед яких четверо - діти.
Натомість у Державній службі надзвичайних ситуацій заявили, що внаслідок ворожих ударів по Києву в ніч на 7 травня двоє людей загигуло, п'ятеро - травмовані, зокрема четверо дітей.
У Святошинському районі зафіксовано влучання уламків у 9-поверховий житловий будинок. Сталося загоряння квартир на 6, 7, 8 та 9 поверхах. Пожежу ліквідовано на площі 100 кв. м.
Врятовано 5 людей -- 1 дорослого та 4 дітей (3 дітей з опіками госпіталізували). Роботи з порятунку тривають.
В Солом'янському районі залишки безпілотного літального апарата приземлилися на незабудовану ділянку.
У Дніпровському районі сталося падіння безпілотного літального апарату на житловий багатоповерховий будинок. В результаті інциденту частково пошкоджено перекриття на 29-му та 30-му поверхах. Пожежі не виникло, постраждалих немає.
У Шевченківському районі було зафіксовано падіння частин безпілотного літального апарату на п’ятиповерховий житловий будинок. Виникли пожежі в квартирах на третьому та п’ятому поверхах. Під час ліквідації пожежі виявлено тіла двох осіб. Пожежу вдалося згасити.
За інформацією УНІАН, в ніч на середу, 7 травня, Київ потрясли гучні вибухи. Невдовзі до цього в столиці було оголошено повітряну тривогу у зв'язку з загрозою балістичних атак. У кількох районах міста почалися пожежі.
Днем раніше Росія завдала балістичного ракетного удару по передмістю Сум. Атака призвела до загибелі трьох людей: молодої жінки, хлопчика та чоловіка, які померли в лікарні від отриманих поранень.