Бізнес зупинено: російські війська влучили в завод, що належить найбільшому виробнику хумусу Yofi.

Російські війська здійснили напад на фабрику, яка є провідним виробником хумусу в Україні.

Росіяни завдали удару по заводу виробника хумусу Yofi, в результаті чого компанія була вимушена тимчасово зупинити постачання продукції.

Цю інформацію оприлюднила пресслужба компанії на своїй Instagram-сторінці.

"На щастя, ніхто не зазнав травм — люди встигли евакуюватися за 20 хвилин до удару. Однак, виробництво отримало суттєві пошкодження, і нам довелося тимчасово зупинити постачання", — зазначено в повідомленні.

У представництві компанії повідомили, що процес відновлення виробництва вже розпочато, і вони мають намір відновити постачання товарів впродовж наступного місяця.

За інформацією Forbes Україна, Yofi займає близько 70% ринку виробництва хумусу в Україні, виробництво розташоване в Києві. На рік компанія виготовляє 1200 тонн продукції.

Нгадаємо:

Російські війська завдали удару по теплоелектростанції ДТЕК, в результаті чого двоє працівників енергетичної галузі отримали поранення, а обладнання зазнало істотних ушкоджень.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.